Zespół

Szkoła magicznych zwierząt, reż. Gregor Schnitzler

Młode Horyzonty tworzą

Maciej Jakubczyk
Maciej Jakubczyk
Dyrektor działu
Dyrektor strategiczny festiwalu
maciej@nowehoryzonty.pl
Kamila Tomkiel-Skowrońska
Kamila Tomkiel-Skowrońska
Zastępczyni dyrektora działu
Dyrektorka programowa
Dyrektorka festiwalu
kamilat@nowehoryzonty.pl
Katarzyna Kucia
Katarzyna Kucia
Kierowniczka organizacyjna i finansowa
katarzyna.kucia@nowehoryzonty.pl
Paulina Buława
Paulina Buława
Specjalistka ds. finansowo - administracyjnych
paulina.bulawa@nowehoryzonty.pl
Hanna Wereszczyńska
Hanna Wereszczyńska
Asystentka ds. finansowo-administracyjnych
hanna.wereszczynska@nowehoryzonty.pl

Edukacja Młode Horyzonty

Anna Ludwiniak-Surdyn
Anna Ludwiniak-Surdyn
Kierowniczka Edukacji Młode Horyzonty
anna.surdyn@nowehoryzonty.pl
Anna Równy
Anna Równy
Koordynatorka merytoryczna Edukacji Młode Horyzonty
anna.rowny@nowehoryzonty.pl
Martyna Jakubiak
Martyna Jakubiak
Specjalistka ds. edukacji filmowej
martyna.jakubiak@nowehoryzonty.pl
Martyna Dziedziak
Martyna Dziedziak
Koordynatorka Edukacji Młode Horyzonty w Kinie Muranów
martyna.dziedziak@nowehoryzonty.pl
Łukasz Filip Sokołowski
Łukasz Filip Sokołowski
Przedstawiciel edukacyjny
filip.lukasz.sokolowski@nowehoryzonty.pl

Marketing i PR

Maja Maciejewska
Maja Maciejewska
Kierowniczka marketingu i PR
maja.maciejewska@nowehoryzonty.pl
Małgorzata Kuszner
Małgorzata Kuszner
Koordynatorka ds. marketingu i digital
malgorzata.kuszner@nowehoryzonty.pl
Magda Wylężałek
Magda Wylężałek
Koordynatorka promocji projektów branżowych
magda.wylezalek@nowehoryzonty.pl
Ewa Primke
Ewa Primke
Specjalistka ds. komunikacja i social media
ewa.primke@nowehoryzonty.pl
Emil Miszkowicz-Adamowicz
Emil Miszkowicz-Adamowicz
Manager ds. promocji dystrybucji filmowej
emil.miszkowicz@nowehoryzonty.pl
Piotr Ratajczak
Piotr Ratajczak
Młodszy specjalista ds. promocji dystrybucji filmowej
piotr.ratajczak@nowehoryzonty.pl

Dystrybucja

Mateusz Możdżeń
Mateusz Możdżeń
Kierownik dystrybucji
mateusz.mozdzen@nowehoryzonty.pl
Stella Skiba
Stella Skiba
Zastępczyni kierownika dystrybucji
Specjalistka ds. dystrybucji
stella.skiba@nowehoryzonty.pl
Maciej Reguła
Maciej Reguła
Młodszy specjalista ds. dystrybucji
maciej.regula@nowehoryzonty.pl
Karolina Cieślachowska
Karolina Cieślachowska
Asystentka ds. dystrybucji
karolina.cieslachowska@nowehoryzonty.pl

Industry

Zofia Horszczaruk
Zofia Horszczaruk
Szefowa projektów branżowych
zofia.horszczaruk@nowehoryzonty.pl
Viola Gabrielli
Viola Gabrielli
Szefowa programowa projektów branżowych
viola.gabrielli@nowehoryzonty.pl

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty

Agnieszka Sinicka
Agnieszka Sinicka
Specjalistka ds. programowych
agnieszka.sinicka@nowehoryzonty.pl
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska
Producentka festiwalu
alicja.kowalska@nowehoryzonty.pl
Karolina Bialik
Karolina Bialik
Dział produkcji
karolina.bialik@nowehoryzonty.pl
Piotr Ogorzelski
Piotr Ogorzelski
Dział produkcji
piotr.ogorzelski@nowehoryzonty.pl
Maja Zilbert
Maja Zilbert
Dział produkcji
maja.zilbert@nowehoryzonty.pl

Młode Horyzonty VOD

Karol Kubera
Karol Kubera
Koordynator techniczny platformy
karol.kubera@nowehoryzonty.pl
Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter