Wolontariat formularz

Serce motyla, reż. Inesa Kurklietyté

Cześć! Zapraszamy wszystkich do współpracy i pomocy przy organizacji 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty, który odbędzie się w dniach od 28 września do 6 października 2024 roku w Warszawie.

Jeśli chcesz wziąć aktywny udział w tworzeniu tegorocznej edycji festiwalu, przeczytaj warunki i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Czekamy na Ciebie!

Twoje dane

Prosimy o wpisanie pełnego imienia i nazwiska oraz stałego adresu zamieszkania (takiego, na który można wysyłać korespondencję) – dane te są nam potrzebne do przygotowania umów o wolontariacie.

Doświadczenie

Umiejętności

Znajomość języków obcych:


Angielski: *

Zainteresowania – opowiedz nam o sobie! *

Dyspozycyjność

Ze względu na charakter wydarzenia informacja o dyspozycyjności podczas trwania festiwalu oraz dokładne jej sprecyzowanie jest dla nas szczególnie ważne. Zakresy dni pracy są zależne od miejsc (działów), dlatego podczas wypełnienia formularza zwróć na to szczególną uwagę.

Pamiętaj, że podczas festiwalu zintensyfikowana ilość wydarzeń ma miejsce w oba weekendy (28.09-29.09 oraz 5-6.10.) od rana do godz. 19:00.

Określ swoją dyspozycyjność w dniach od 26 września do 6 października 2024 r. poniżej. Podczas wypełniania aplikacji warto pamiętać, iż pomoc wolontariusza jest ustanowiona w systemie dwuzmianowym.

Pełna dyspozycyjność oznacza, że rezerwujesz cały dzień na pomoc przy festiwalu czyli w wymiarze max. 6 godzin pracujesz na poranną lub popołudniową zmianę wg grafiku ustalonego przez Organizatora. Ograniczona dyspozycyjność oznacza możliwość ciągłej pracy przez 4 godziny w ciągu dnia.

Preferowane miejsce i charakter pracy: *

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Niniejszym informujemy Pana/-ią, że:

  1. Administratorem podanych przez Pana/-ią danych osobowych będzie Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie (00-153) przy ul. Ludwika Zamenhofa 1 (SNH);
  2. Podane przez Pana/-ią dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – w realizacji procesu rekrutacji wolontariuszy przez SNH;
  3. Podane przez Pana/-ią dane osobowe będą powierzane w celu ich dalszego przetwarzania podmiotom współpracującym z SNH, w szczególności podmiotom świadczącym usługi finansowo-księgowe, hostingowe, informatyczne, prawne itp.;
  4. Przysługuje Panu/-i prawo do żądania od SNH dostępu do Pana/-i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
  5. Udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych może Pan/-i cofnąć w dowolnym momencie za pośrednictwem wszystkich dostępnych środków komunikacji z SNH. Informujemy, że cofnięcie udzielonej przez Pana/-ią zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/-i zgody przed jej cofnięciem.
  6. Przysługuje Panu/-i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z przetwarzaniem Pana/-i danych osobowych przez SNH;
  7. Podanie przez Pana/-ią danych osobowy jest dobrowolne. Niemniej, zwracamy uwagę, że niepodanie danych osobowych uniemożliwi Panu/-i udział w procesie rekrutacji wolontariuszy prowadzonym przez SNH.
Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter