industry

Young Talents na Młodych Horyzontach Industry

19/09/23
fot. Karolina Grabowska

Z dumą przedstawiamy utalentowanych studentów, studentki, absolwentki i absolwentów z Czech, Niemiec, Polski i Węgier zakwalifikowanych do drugiej edycji programu Young Talents.

Young Talents to kolejny program obok Producers LINK, który towarzyszy forum Młode Horyzonty Industry. Celem Young Talents jest promocja młodych talentów i zapoznanie ich z międzynarodową branżą filmową i działaniem wydarzeń takich jak Młode Horyzonty Industry.

Obecność młodych obiecujących twórców i wschodzących producentów daje uczestnikom forum możliwość poszerzenia sieci kontaktów.

Weź udział w Młodych Horyzontach Industry

Gorąco zachęcamy osoby, które mają akredytację na forum do zarezerwowania spotkania z uczestnikami Young Talents – poznajcie ich, zanim dowie się o nich reszta świata!

Co czeka na naszych uczestników?

Program Young Talents rozpocznie się 4 października, tuż przed otwarciem forum.

Podczas Młodych Horyzontów Industry nasi uczestnicy będą mogli przekonać się, jak działają międzynarodowe branżowe wydarzenia filmowe, jak się po nich poruszać by wykorzystać ten czas jak najlepiej oraz dlaczego warto od początku swojej profesjonalnej kariery stawiać na networking.

Przedstawiciele Animoon, GS Animation / Grupa Smacznego, Blue Zoo Animation dołączą do sesji otwarcia, aby zaprezentować swoje firmy i podzielić się wskazówkami, jak wejść i poruszać się po rynku filmowym i wydarzeniach branżowych.

Następnie Anna E. Dziedzic z Crew United poprowadzi masterclass „Jak pozycjonować się na rynku filmowym”. Po wykładzie uczestnicy będą wiedzieli, jak poruszać się i promować na rynku filmowym. Poznają również charakterystykę dużych wydarzeń branżowych, takich jak Cannes Film Market i mniejszych, takich jak PÖFF.

Wszyscy uczestnicy Young Talents wezmą udział w 3-dniowym programie Young Horizons Industry i pozostaną w Warszawie do 6 października.

Powitajcie nasze młode talenty – uczestników programu Young Talents!

  • Julia Benedyktowicz, PWSFTviT in Łódź, Polska
  • Natalia Durszewicz, PWSFTviT in Łódź, Polska
  • Karim Hema, University of Theatre and Film Arts in Budapest, Węgry
  • Philippe Kastner, The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague, Czechy
  • Timotej Lukovič, Academy of Performing Arts in Bratislava, Słowacja
  • Szonja Szloboda, University of Theatre and Film Arts in Budapest, Węgry
  • Filip Tatyrek, Academy of Arts Architecture & Design in Prague, Czechy

Więcej informacji na stronie Young Horizons Industry

Partnerzy

Partnerami programu są: Animoon, GS Animation / Grupa Smacznego, University of Theatre and Film Arts Budapest, Zlin Film Festival, Slovak Association of Animated Film Producers, Animation Production Days.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter