industry

Nabór projektów na 8. forum Młode Horyzonty Industry został otwarty!

27/02/24
fot. Michał Mroczkowski

Do 19 kwietnia trwa nabór projektów na pitchingi w ramach forum Młode Horyzonty Industry. Czekamy na zgłoszenia projektów pełnometrażowych filmów i seriali dla młodej widowni, na różnym etapie rozwoju i produkcji.

Cel forum jest prosty: pomóc twórcom w znalezieniu potencjalnych partnerów. Poprzez prezentację projektów przed międzynarodowymi ekspertami z branży, tworzymy przestrzeń, która sprzyja wymianie doświadczeń i pomysłów oraz nawiązywaniu partnerstw.

W ramach sekcji: In Development, Work in Progress, Market Presentation przed ponad 300 międzynarodowymi gośćmi zostanie zaprezentowanych 20 projektów. Wśród nich znajdą się projekty aktorskie, animowane, dokumentalne, transmedialne.

Każdej prezentacji towarzyszyć będzie sesja Q&A z ekspertami oraz indywidualne spotkania z producentami, agentami sprzedaży, dystrybutorami czy nadawcami.

O tym, które projekty zakwalifikują się na forum zadecyduje komisja selekcyjna w składzie: Fiona van Heemstra, scenarzystka, Moritz Hemminger, Head of Sales & Acquisitions w The Playmaker, Anna Waśniewska-Gill, producentka i partnerka w WONDER X, Marina Narishkin, ekspertka w branży rozrywkowej i IP Brand Builder, Dunja Karlovsek, redaktorka programów dla dzieci i psycholożka mediów, RTV Slovenija, Tim Biedert, Production & Development Executive.

fot. Wojciech Chrubasik

Nieco dłużej, bo do 15 maja, trwa nabór filmów krótko- i pełnometrażowych na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty. Zapraszamy twórców do zgłaszania swoich produkcji dla młodych widzów w wieku od 4 do 16 lat. Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia filmów na festiwal znajdują się na stronie:

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter