industry

"How to work with music in movies for kids" webinar z Młodymi Horyzontami Industry i No Problemo Music

05/05/24

Jak znaleźć odpowiednią muzykę do wideo? W jaki sposób podkreślić emocje za pomocą muzyki w filmie dla dzieci? Co zrobić by dźwięk był spójny z obrazem i uzupełniał to co widzimy na ekranie?

Na te i inne pytania odpowiemy wspólnie z Ewą Kowalewską-Kondrat z No Problemo Music we wtorek 21 maja o godzinie 11 podczas webinaru „How to work with music in movies for kids”. Udział w webinarze jest darmowy. Rejestracja poniżej. Na najbardziej aktywnych uczestników czekają nagrody.

O webinarze

Podczas webinaru skupimy się na tym, jak muzyka może uzupełnić opowieść i podkreślić zawarte w niej emocje. Dzięki webinarowi dowiesz się, jak zbudowana jest muzyka i jak dopasować ją do wideo, aby stworzyć jak najbardziej poruszający obraz. Webinar poprowadzi Ewa Kowalewska-Kondrat – absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i konsultantka muzyczna z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Webinar przeznaczony jest dla osób, które pracują lub planują pracę przy tworzeniu filmów i seriali dla dzieci, m.in. reżyserów, producentów, muzyków, dźwiękowców, montażystów, studentów kierunków filmowych i muzycznych oraz wszystkich, którzy interesują się rolą muzyki w filmie.

Nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników

Webinar zakończy się sesją pytań i odpowiedzi. Na najbardziej aktywnych i zaangażowanych uczestników czekają nagrody: darmowa licencja na muzykę z biblioteki Audio Network na pierwszy projekt* oraz akredytacja online na międzynarodowe forum koprodukcyjne Młode Horyzonty Industry (30.09-2.10.2024).

*Ze względu na podpisane umowy darmową licencję na muzykę mogą otrzymać tylko osoby z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii lub Ukrainy.

Webinar organizowany jest przez Młode Horyzonty Industry i No Problemo Music, który już po raz drugi jest partnerem forum koprodukcyjnego dla filmów i seriali dla młodej widowni (30.09-2.10), towarzyszącego festiwalowi Młode Horyzonty.

Organizatorzy webinaru

Młode Horyzonty Industry 

Młode Horyzonty Industry (ang. Young Horizons Industry) to międzynarodowe forum koprodukcyjne i miejsce spotkań europejskiej branży filmowej i osób zainteresowanych tworzeniem i produkcją filmów i seriali dla młodej widowni. Wydarzenie odbywa się jesienią w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty w Warszawie.

Cel forum jest prosty: pomóc twórcom w znalezieniu potencjalnych partnerów i koproducentów. Poprzez prezentację projektów przed międzynarodowymi ekspertami z branży, tworzymy przestrzeń, która sprzyja wymianie doświadczeń i pomysłów oraz nawiązywaniu partnerstw.

industry.younghorizons.pl

No Problemo Music

Jesteśmy partnerem muzycznym dla Twojej produkcji. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w doborze i licencjonowaniu utworów do filmów i reklam. Z naszą muzyką opowiedziano najbardziej kultowe historie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę i kraje bałtyckie jednej z najbardziej renomowanych bibliotek muzycznych na świecie – Audio Network. Mamy ponad 200 000 utworów, 1000 artystów i każdy możliwy gatunek muzyki. Co najważniejsze – No Problemo to nie tylko nazwa firmy – to filozofia naszego działania! Łączymy profesjonalizm i doświadczenie ze swobodną i przyjazną atmosferą.

noproblemomusic.com

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter