Młode Horyzonty

Dzień Dziecka z Basią w Muzeum Narodowym w Warszawie!

13/05/24

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka szykuje się tydzień pełen pasiastych atrakcji! Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, jakie obrazy zobaczyła Basia w Muzeum i jakie nakrycie głowy nosili średniowieczni rycerze, koniecznie wybierzcie się na bezpłatne wydarzenia do Muzeum Narodowego w Warszawie między 21 a 26 maja!

Basia jestem w sam raz, reż. Marcin Wasilewski, Polska 2024

Dzień Dziecka w Muzeum Narodowym w Warszawie

Tej bohaterki nie trzeba nikomu przedstawiać! Basia ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Przygody ukochanej pięciolatki na podstawie książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak pomagają najmłodszym zrozumieć świat i zachęcają do odwagi w byciu sobą. Już wkrótce seria o rezolutnej pięciolatce zagości na ekranie Kina Muz w Muzeum Narodowym w Warszawie. Między 21 a 26 maja odbędą się bezpłatne seanse filmów: Basia i Basia 2, a także przedpremierowo najnowsza Basia. Jestem w sam raz.

Najmłodsza publiczność będzie miała również okazję wziąć udziału w warsztatach plastycznych i tematycznym oprowadzaniu. Zapraszamy do Muzeum Narodowego w Warszawie już 26 maja! Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Basia jestem w sam raz, reż. Marcin Wasilewski, Polska 2024

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz biletów/bezpłatnych wejściówek na seanse i oprowadzanie znajdują się TUTAJ

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter